top of page

Про закінчення навчального року.

Шановні учасники освітнього процесу!

На жаль, сьогодення внесло у освітянське життя свої, не дуже приємні, корективи. Без сумніву, ми (вчителі, батьки, учні) мусимо пристосовуватися до дистанційних реалій, які показали нам, якою важкою є праця учителя, як важко навчатися без живого спілкування, безпосередньої взаємодії. Але, на жаль, у цьому навчальному році наші учні уже не повернуться за парти. Та усі вони, за винятком одинадцятикласників, мають завершити навчання до кінця травня і бути переведеними до наступних класів.

Отож:

· Здійснюємо підсумкове оцінювання у 2019-2020 навчальному році з урахуванням результатів очного навчання у першому семестрі, січні-березні 2020 року та результатів дистанційного навчання в період карантинних обмежень.

· Кожному закладу освіти необхідно затвердити графік проведення підсумкових контрольних робіт для того, що уникнути проведення таких робіт з кількох предметів в один день.

· Виставляємо річні оцінки у класні журнали після зняття карантину та можливості фізичного повернення педагогічних працівників до приміщень закладів освіти.

· Свідоцтва досягнень учнів 1-х, 2-х та 3-х (пілотних) класів НУШ, табелі навчальних досягнень учнів 3-8-х, 10-х класів заповнюються класними керівниками, самостійно, після проведення семестрового та річного оцінювання. Учням, які продовжують навчання у цьому закладі, вищезазначені документи надсилають в електронному вигляді з подальшим врученням оригіналу документа на початку нового навчального року.

· При заповненні свідоцтва досягнень учнів 1-х,2-х та 3-х (пілотних) класів НУШ рекомендовано враховувати думку батьків, оскільки саме вони можуть дати об’єктивну оцінку досягнень дитини за період дистанційного навчання.

· Річне оцінювання випускників 9-х класів, звільнених від ДПА (відповідно запису «звільнений»/ «звільнена»), здійснюється на підставі результатів першого семестру, очного навчання упродовж січня-березня та результатів дистанційного навчання. Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти рекомендуємо завершити до 15 червня. Організувати видачу свідоцтв після ухвалення урядом рішень про зняття певних карантинних обмежень для здобувачів освіти та з дотриманням регламенту санітарно-епідеміологічної безпеки.

· До 1 липня педагогічною радою закладу має бути прийнято рішення та видано наказ директора про переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу.

· Якщо ваша дитина за будь-яких сімейних обставин не була охоплена дистанційним навчанням у період карантинних обмежень, вона буде переведена до наступного класу. Вчителі допоможуть їй опанувати пропущений навчальний матеріал за індивідуальним навчальним планом у період до 01.07.2020 (за умови повернення у приміщення шкіл та присутності дитини ), або у новому 2020-2021 навчальному році. Переведення учнів, які з різних причин не були охоплені дистанційним навчанням у період карантину,до наступного класу є обов’язковим. Для кожного з них необхідно розробити індивідуальні навчальні плани щодо засвоєння пропущеного навчального матеріалу (індивідуальний навчальний план затверджується директором до початку наступного навчального року).

· Водночас, після карантину пропонуємо організувати додаткові консультації для учнів 11-х класів із предметів, які вони обрали для проходження підсумкової атестації у формі ЗНО. Зважаючи на те, що після завершення карантинних обмежень необхідно дотримуватися чіткого регламенту санітарно-епідеміологічної безпеки, такі консультації можуть проводитись за наявності у кожного з учнів засобів індивідуального захисту.

· Прийняття документів на вступ до 1-го класу буде можливим після завершення карантинних обмежень для закладів освіти.

· За словами в.о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій кожен заклад освіти на початку 2020-2021 н.р. має провести корегуюче навчання, врахувавши всі моменти (здобутки, недоліки) трьох місяців дистанційного освітнього процесу.

· МОН України рекомендує розробити у школах графік, за яким учителі після карантину зможуть заповнити класний журнал відповідно до календарно-тематичного планування, вказуючи дати згідно розкладу уроків закладу освіти.

І наостанок, не бійтеся екперементувати! Ми, як вчителі, хочемо, щоб нам із першого разу вдалося все ідеально. Варто пам’ятати, що учні можуть нам допомогти. Так, можливо, вони не завжди найбільш умотивовані. Але просто почекаймо кілька днів і побачимо, що навіть ті, хто зовсім спочатку не хотіли долучатися, можуть захотіти щось робити.

Батькам терпіння!

Дітям…школа чекає на вас!!!



Останні пости

Дивитися всі

Заміщення вакантної посади директора КЗ «Мотовилівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.. І.М. Мороза»

ПРОТОКОЛ №1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора КЗ «Мотовилівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.. І.М. Мороза» Любарської селищної ради 08.09.20

Оголошення

Відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директорів - КЗ «Мотовилівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. І.М. Мороза» Любарської селищної ради, який з

bottom of page